MarioBet

genel

genel kategorisine ait haberler listeleniyor.

2017 Film İzleme Sitesinde Komedi Filmleri Rüzgarı

18 Eyl 2016
genel
admin

Sizlere son döneme damga vurmuş bir film sitesinden bahsedeceğim. Sitemizin adı AKFilmizle.com ‘dur. Bu sitenin kalitesi hiçbir şekilde tartışılmazdır. Son yılların en kaliteli sitesi olarak kabul edilmektedir ve sitemizde 2017 filmleri kategorisi de şimdiden hazırdır. 2017 yılında çıkacak tüm filmlerin fragmanları ve tanıtımları sitemizde mevcuttur. Hatta filmde resim karelerini de sitemizde bulabilirsiniz. Diğer birçok kategorimiz çok kalitelidir. Komedi filmleri kategorimiz bu kaliteli kategorilerin en başlarında gelmektedir. Sitemizde birçok komedi filmini bulabilirsiniz. Türk komedi filmleri ve komedi şovlarını da sitemizde bulmanız mümkündür. Sizler için sürekli çalışmaya devam etmekteyiz ve sitemiz reklamsız tertemizdir. Hiçbir şekilde sizleri rahatsız etmeyen reklam yayınlamaya çalışıyoruz.

Film İzle

Sitemizin bir film izleme sitesi olduğunu en başta söylemiştik ve bunu google ‘da tastiklemiştir ve sitemizi 30. sıralara kadar yükseltmiştir film izle kelimesinde. Bunun karşılığında bizlerde kalitemizi üst düzeye çıkardık ve sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize bir borç bildik. Siz sadık ziyaretçilerimiz ile birlikte büyümenin eşsiz zevkini yaşıyoruz ve bu güzel günlerin ilelebet devam etmesini diliyoruz. Film izle kelimesinden sitemize gelerek te destek olmanızı bekliyoruz. Film yayınlamak bizim işimiz. En kaliteli filmler akfilmizle adresindedir.

Komedi Filmleri

En kaliteli komedi filmlerinin de adresi olduğumuzu sizlere söylemiştik. Komedi filmleri arıyorsanız veya eğlenceli bir komedi filmi izleyip vakit geçirmek istiyorsanız. Aradığınız herşey bizim sitemizde mevcuttur. Muhakkak sitemize geliniz ve komedi filmlerinin tadına bakınız. Sitemizi çok beğeneceksiniz ve hiçbir zaman sitemizden çıkmak istemeyeceksiniz. Sitemiz ziyaretçi odaklı tasarlanmıştır. Bu sebeple sitemizde çok kaliteli vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Hepinize akfilmizle.com adresinde iyi seyirler.

IMDB Nedir ?

14 Tem 2016
genel
admin

Türkçe açıklaması ” İnternet film veritabanı ” olan İnternet Movie Database yani kısaca IMDB dünya üzerinde bulunan  en büyük film puanlama ve eleştiri arşivine ev sahipliği yapan popüler film fan sitesidir.

Yeryüzünde hemen hemen tüm ülkelerde çevrimiçi destek veren IMDB günümüzde neredeyse tüm filmler  ve diziler hakkında bilgi barındırıyor.Film değerlendirmelerini siteyi ziyaret eden kullanıcıların verdiği oylar ve film hakkında yapılan yorumlara göre sıralayan  eleştiri sitesi isabetli sıralaması ile film severlerede  izleyecekleri film hakkında bildiride bulunuyor ve belkide 2 saatlik kötü bir filmi  izleyerek zaman kaybetmesini engelleyebilecek kadar düşüncülere yön verebiliyor.

Genellikle ziyaretçileri aşırı film fanatiklerinden oluşan siteye www.imdb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status